News & Events

TO 2020!
TO 2020!
TO 2020!

TO 2020!

12/14/2018

We are moving forward towards the future together...

Details


    TKDCD & BIÇAKCILAR İnovasyon Protokolü


    Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneğinin websitesinden canlı olarak yayınlanan "Kalp Damar Cerrahisinde Yaratıcı Fikirlere Destek Programı TKDCD & BIÇAKCILAR İnovasyon Protokolü Tanıtımı" konulu 12.01.2022 tarihli webinar toplantısında, Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği dernek başkanı Sayın Dr. Kürşat Bozkurt ve önceki dönem dernek başkanları Sayın Dr. Rüçhan Akar, Dr. Mehmet Ali Özatik ve Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği Genel Sekreteri Dr. Murat Sargın ile şirketimiz Ar-Ge, Pazarlama ve Satış departman üyelerinin katkıları ile 270 kişiye varan katılımcıyı bir araya getiren çok efektif bir toplantı gerçekleştirilmiştir.

    Kalp ve Damar Cerrahisi alanında inovatif perspektifte yerli olarak üretilebilecek ürünler değerlendirilerek TKDCD & BIÇAKCILAR işbirliği üzerine değerli bir toplantı yapılmıştır.
    60 yılı aşan bu köklü tarihimizde tüm yenilik ve gelişim süreçlerinde yer alan firmamızın bu denli öneme sahip bir konuda da yer alması bizler için övünç kaynağıdır. Bizlere bu fırsatı sunup güvenen öncelikle Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği ailesine ve katılım sağlayan tüm paydaşlara teşekkür ederiz.