Haberler

St. Jude Medical'in dünyanın bir çok ülkesinde lansmanını gerçekleştirdiği ve ülkemizde de merakla beklenen yeni biyoprotez kalp kapağı Trifecta'nın...

St.Jude Medical'in Yeni Biyoprotez Kalp Kapağı TRIFECTA'nın Türkiye Lansmanı Yapıldı

St.Jude Medical'in dünyanın bir çok ülkesinde lansmanını gerçekleştirdiği ve ülkemizde de merakla beklenen yeni biyoprotez kalp kapağı Trifectat'nın Türkiye lansmanı yapıldı.

Bıçakcılar-St.Jude Medical işbirliği ile 19-20 Kasım 2011 tarihlerinde İstanbul ve Eskişehir'de iki büyük tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

19 Kasım 2011 Cumartesi günü Okmeydanı Memorial Hastanesi Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen Trifecta İstanbul Lansmanı'na tüm Türkiye'den tanınmış ve seçkin kalp damar cerrahları katıldı.

Trifecta Eskişehir Lansmanı 20 Kasım 2011 Pazar günü Osmangazi Üniversitesi Kongre Merkezi'nde Türk Kalp ve Damar Cerrahisi Derneği'nin katkılarıyla gerçekleştirildi.

Lansman toplantıları Trifecta tanıtım sunumu ve Trifecta wet-lab olmak üzere iki kısımda gerçekleştirildi. Prof. Dr. Ivar Friedrich (Krankenhaus der Barmherzigen Brüder Trier, Germany) Trifecta'nın ürün spesifikasyonlarını ve klinik çalışmalarını sunduktan sonra Trifecta'nın taze hayvan kalpleri üzerinde deneyimlenmesini sağlamak amacıyla toplantılara laboratuar ortamında devam etmiştir.

Bıçakcılar, lansman toplantıları sonrasında katılımcıların birbiriyle fikir alışverişi yapabilmelerini sağlamak amacıyla keyifli ortamlar yaratarak katılımcıların toplantılardan üst düzey memnuniyet ile ayrılmalarını sağlamıştır.

Toplantıya ait fotoğrafları görmek için tıklayın1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1